תמונת אוירה

דרכי טיפול

בדיקה, אבחנה, וייעוץבנושא בריאות החניכיים והשתלות שיניים

טיפול בדלקות ומחלות החניכייםבדגש על טיפולים מודרניים לא כירורגיים, שימוש בטיפולים תרופתיים חדישים, טיפולים בעזרת לייזר. הטיפול במחלת החניכיים הוא רב שלבי ומתחיל בהדרכה בהגיינת הפה, וסילוק הדלקת על ידי ניקוי תתחניכי עמוק (הקצעת שורשים). במקרים מסויימים נשתמש בהנחת תרופות מקומיות בחניכיים, או שימוש במכשיר לייזר לחיטוי כיסי החניכיים. במקרים בהם אין ברירהנמליץ על טיפול כירורגי, כולל השתלות עצם וחלבוניגדילה לצורך בניה מחודשת של הרקמות האוחזות את השן.

אסתטיקה של החניכיים ד"ר אורלי ניר שפירא מתמחה בטיפול בפגמים אסתטיים בחניכיים כמו נסיגות חניכיים, חסר סימטריה במתאר חניכים קדמי, עודף חניכים בחיוך, שקעים בחניכיים, שינויי צבע ועוד..

השתלות שיניים והשתלות עצם – בחוסר שיניים,  השתלות שיניים יכולות להוות פתרון מודרני וטוב להרבה אנשיםכל מקרה המצריך השתלה נבחן בצורה יסודית  בבדיקה קלינית וצילומי CT. במקרים מורכבים ניתן לבצע השתלות המונחות על יד מחשב.  במקרים בהם קיים חוסר עצם לשתלים    ד"ר אורלי ניר שפירא היא בעלת ניסיון רב בהשתלות עצם לצורך שתלים, ומשתמשת בטכניקות המודרניות ביותר על מנת לאפשר למטופלים ליהנות משיניים קבועות במינימום תופעות לוואי.

טיפול בדלקות סביב שתלים דנטליים אנו ממליצים קודם כל על פרוטוקולים למניעה של היווצרות דלקות סביב שתלים.  במקרים בהם כבר יש דלקתאנו נותנים טיפול בעזרת הטכניקות המודרניות ביותר, כולל שימוש בתרופות ובמכשיר לייזר ייחודי.

טיפול בהרדמה (סדציה)במקרים של צורך בטיפול נרחב או בקשה של המטופלאנו מבצעים את הטיפול בהרדמה (סדציה) על ידי רופא מרדים מומחה

תפריט נגישות

צור קשר